Tilsette ved Jærtun Lutherske Friskule

  • Ole Andreas Meling
    Ole Andreas Meling Rektor

    E-post: rektor@jaertun.no
    Mobil: 99503487

  • Ragnhild Goa
    Ragnhild Goa Inspektør

    E-post: ragnhildg@jaertun.no
    Mobil: 92837003

  • Oddny Gudmestad
    Oddny Gudmestad Kontorfullmektig

    E-post: kontor@jaertun.no
    Mobil: 47502848
    (tysdag, torsdag og fredag)

  • Oddny Kristin Bjering
    Oddny Kristin Bjering Lærar

    E-post: oddnyb@jaertun.no
    Mobil: 90066107

  • Onoroo Davaasuren
    Onoroo Davaasuren Assistent

    E-post: onorood@jaertun.no
    Mobil: 47175359

  • Edel Djupevåg
    Edel Djupevåg Læraraspirant

    E-post: edeld@jaertun.no
    Mobil: 45403891

  • Håvard Egeland
    Håvard Egeland Lærar

    E-post: havarde@jaertun.no
    Mobil: 97117747

  • Nathalie Skåland Finstad
    Nathalie Skåland Finstad Lærar

    E-post: nathalief@jaertun.no
    Mobil: 41657880
    (permisjon)

  • Gerd Irene Fosse
    Gerd Irene Fosse Miljøterapeut

    E-post: gerdf@jaertun.no
    Mobil: 91339919

  • Ida Kristine Frøvik
    Ida Kristine Frøvik Lærar

    E-post: idaf@jaertun.no
    Mobil: 47376147
    Klassestyrar A-klassen (1. og 2. klasse)

  • Geirmund Gausel
    Geirmund Gausel Driftsleiar og IKT-ansvarlig

    E-post: geirmundg@jaertun.no
    Mobil: 95119820

  • Gunn Margareth Gilje
    Gunn Margareth Gilje Assistent

    E-post: gunng@jaertun.no
    Mobil: 97066501

  • Eivind Gjerde
    Eivind Gjerde Lektor og rådgjevar

    E-post: eivindg@jaertun.no
    Mobil: 47502101
    Klassestyrar E-klassen (9. og 10. klasse)

  • Tage Emil Good
    Tage Emil Good Lærar

    E-post: tageg@jaertun.no
    Mobil: 99437351
    Klassestyrar 7. klasse

  • Henrik Hegle
    Henrik Hegle Lærar

    E-post: henrikh@jaertun.no
    Mobil: 47378803

  • Annlaug Horpestad
    Annlaug Horpestad Assistent

    E-post: annlaugh@jaertun.no
    Mobil: 41511349

  • Esperanza Idland
    Esperanza Idland Lærar

    E-post: esperanzai@jaertun.no
    Mobil: 40048452

  • Elsa Marie Jensstuen
    Elsa Marie Jensstuen Lærar

    E-post: elsaj@jaertun.no
    Mobil: 91707236

  • Jorunn Kverme
    Jorunn Kverme Miljøterapeut og helsesøster

    E-post: jorunnk@jaertun.no
    Mobil: 97149889

  • Anna Lende
    Anna Lende Miljøterapeut

    E-post: annal@jaertun.no
    Mobil: 92665722

  • Kristin Lende
    Kristin Lende Informasjonsmedarbeider

    E-post: kristinl@jaertun.no
    Mobil: 95002133

  • Gunvor Afework Nærland
    Gunvor Afework Nærland Lærar

    E-post: gunvorn@jaertun.no
    Mobil: 95277357

  • Ingrid Asher Olsen
    Ingrid Asher Olsen Lærar

    E-post: ingrido@jaertun.no
    Mobil: 97087027

  • Ragnhild Røyneberg
    Ragnhild Røyneberg Lærar

    E-post: ragnhildr@jaertun.no
    Mobil: 98020307

  • Marit Salte
    Marit Salte Assistent

    E-post: marits@jaertun.no
    Mobil: 99328078

  • Jorunn Sirevåg
    Jorunn Sirevåg Lektor

    E-post: jorunns@jaertun.no
    Mobil: 45665837
    Klassestyrar 8.klasse

  • Gina Skjørestad
    Gina Skjørestad Miljøterapeut

    ginas@jaertun.no
    Mobil 95723773

  • Anja Stene
    Anja Stene Miljøterapeut

    E-post: anjas@jaertun.no
    Mobil: 98808355

  • Mirjam Tolås
    Mirjam Tolås Lærar

    E-post: mirjamt@jaertun.no
    Mobil: 95854962
    Klassestyrar B-klassen (3. og 4. klasse)

  • Tone Varhaug
    Tone Varhaug Reinhaldar

    E-post: tonev@jaertun.no
    Mobil:
     95119439

  • Kari Vik
    Kari Vik Lærar

    E-post: kariv@jaertun.no
    Mobil: 41600927

  • Maren Fylkesnes Ørjansen
    Maren Fylkesnes Ørjansen Lærar

    E-post: mareno@jaertun.no
    Mobil: 99427245
    Klassestyrar C-klassen (5. og 6. klasse)

  • Irene Aarsland
    Irene Aarsland Assistent

    E-post: irenea@jaertun.no
    Mobil: 99521560

  • Stein Aarsland
    Stein Aarsland Lærar og Spes.ped.koordinator

    E-post: steina@jaertun.no
    Mobil: 48235570